Ce diaporama a bien été signalé.
Le téléchargement de votre SlideShare est en cours. ×

заняття соняшник

Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Publicité
Prochain SlideShare
Робота МО
Робота МО
Chargement dans…3
×

Consultez-les par la suite

1 sur 6 Publicité

Plus De Contenu Connexe

Diaporamas pour vous (19)

Publicité

Similaire à заняття соняшник (20)

Plus par Olena Pyzaenko (20)

Publicité

Plus récents (20)

заняття соняшник

  1. 1. Немирівський районний центр дитячої та юнацької творчості Відкрите заняття на тему:«Виготовлення квітки соняшника» Керівник гуртка «Оригамі» БукієвськаН. Л. 2015-2016 н.р.
  2. 2. Тема: фігури середнього рівня складності на основі поєднання базових форм Підтема: виготовлення квітки соняшника. Мета заняття: ознайомити дітей поняттям та технікою виконання об’ємних квітів із гофрованого паперу; розвивати дрібну моторику рук та окомір, художній смак та фантазію; навчити основним правилам складання композиції, вчити охайності, вмінню бережливо та економно використовувати матеріал, підтримувати лад на робочому місці. Обладнання: клей ПВА, папір оранжевого та жовтого кольору, чорний папір, зелений папір, картон, простий олівець, ножиці. Тип заняття: формування нових знань та умінь. Хід заняття І. Вступна частина заняття 1. Організаційний момент Перевірка дітей до готовності роботи у гуртку. Серед поданих букв відшукайте слова. Ці слова підкажуть вам, з якими матеріалами та інструментами ми працюватимемо на уроці. (Діти відгадують слова.) СЧТКІАОЛЕПАШРТОРАЄ ВРОАЗЬЯОЛІВЕПЬЙОЬО ОТЬІРЛЬІЦКЛЕЙБЧФДАЇР ПЙУТЛДВКАРТОНЇОЬБУ ЗЖХОЛПЕНЗЛИКЇТЬВЙ Е ХЗУНОЖИІЦЄЙОТСВЬТФ 2. Ознайомлення дітей з темою заняття, ходом роботи та новою технікою виконання квітки в об’ємі – «соняшника». ІІ. Основна частина уроку 1. Теоретична частина: Розповідь учителя • Квітка ця на сонце схожа. Жовті пелюсточки має. На олію вона гожа,
  3. 3. їх до сонця повертає. (Соняшник) На дошці — малюнки та ілюстрації із зображенням соняшників. — Розгляньте ілюстрації із зображенням соняшників. Чи подобається вам ця рослина? — Як ви вважаєте, чи можна цю рослину назвати квіткою? Чому? — Соняшник уважається квіткою-велетнем. Інколи він може досягати 4-5 м заввишки. Діаметр суцвіття — 30 см. Коли квітка достигає, її голівка перетворюється на великий склад насіння. Квітка соняшника має цікаву особливість: протягом дня вона повертає свою золоту голівку за сонцем, ніби не може намилуватися ним; недарма цю рослину називають соняхом — сонячною квіткою. В Україні соняшник — це рослина-символ. Сім'янки містять 24% повноцінного білка, тобто у ньому є майже весь набір амінокислот (крім лізину). До складу насіння входить вітамін D (це здоров'я кісток та зубів) У насінні виявлено вітаміни групи В - В1, В2, В3, В6. Прикметно, що соняшник - один з найбільших комор вітаміну В6 - піридоксину, який називають дивом природи, вітаміном здоров'я, бадьорості. Слід додати, що насіння соняшнику - багате джерело мікро- та макроелементів, зокрема калію, кальцію, заліза, цинку. Гадаємо, що з цієї короткої розповіді можна зробити висновок, що насіння соняшнику має витіснити різні "чіпси", "сухарики", "колу" із щоденного меню тих людей, які бажають довго бути молодими, здоровими і красивими. Багато видатних художників з усього світу зверталися до теми квітів, зокрема теми соняшників. — Порівняйте, як різні художники зображують квіти соняшника. (На дошці — репродукції картин Вінсента ван Гога, Поля Гогена.)
  4. 4. — А тепер подивіться, з якою любов'ю намалювала соняшники українська художниця Марія Приймаченко. (На дошці — картини М. Приймаченко «Соняшники з бджолами», «Соняшник життя».) — Ось, яку чудову квітку ми будемо сьогодні виготовляти з паперу! 2. Перевірка опорних знань: Яку форму має пелюстка у квітки – соняшнику, які кольори можна використовувати при виконанні даної квітки? 3. Демонстрування та аналіз зразка Правила роботи у групі. — Сьогодні ми будемо працювати у групах. Згадайте правила поведінки у групі. • Розподілити обов'язки у групі. • Працювати дружно та завзято. • Прислухатися до порад товаришів. • Не галасувати, не сваритися. • Допомагати один одному. Фізкульт хвилинка 4. Практична робота: Перший етап – виконання соняшника в об’ємі. Вирізати із гофропаперу пелюстки для соняшника. Виміряти кришку, вирізати з картону круг – це основа, серединка квітки. Серединку виготовляємо із чорного паперу (можна у техніці квілінг або із модулів)
  5. 5. Приклеюємо пелюстки. Квітка готова Другий етап: листочок у техніці орігамі. З зеленого паперу вирізуємо квадрат, складаємо навпіл, щоб вийшов трикутник. Верхні краї трикутника підрізуємо, придаючи форму листочка. А потім складаємо віялом під гострим кутом. Розправимо. По бажанню можна зробити ще два листочки. Третій етап – з'єднання деталей і формування картини Відповіді керівника гуртка на запитання гуртківців. ІІІ. Заключна частина заняття.
  6. 6. 1. Виставка та оцінювання робіт Аналіз виконаних робіт гуртківців. 2. Підведення підсумків заняття — Як ви оцінюєте роботу вашої групи? — Що було найбільш удалим і чому? — Які труднощі виникли? ----Як їх можна було подолати? ----Як би ви змінили свою поведінку настурного разу під час роботи в групі? ----чи сподобався вам урок? ----З яким матеріалом ми працювали сьогодні на уроці? ----З репродукціями яких видатних художників ви ознайомилися на уроці? ----Що сподобалося найбільше? ----Хто з вас знає вірші про соняшник? Подяка за спільну творчу діяльність на занятті.

×