SlideShare une entreprise Scribd logo
1  sur  10
Методична розробка уроку
з предмету “ Геометрія. ”
Тема:Узагальнення та систематизація матеріалу
з теми «Об’єми тіл обертання»
Викладач
І категорії,
НЦПО
Ганжа А.Г.
ТИП УРОКУ : узагальнення та систематизація
знань,умінь, навичок.
• Навчальна мета уроку: Вчити учнів вільно володіти
геометричними термінами, узагальнити та систематизувати
знання учнів з теми; перевірити знания основних формул теми та
вміння застосовувати їх для розв'язування задач
• .Розвиваюча мета уроку: розвивати творчі здібності учнів, їхнє
логічне мислення; розвивати здатність самостійно мислити.
• Виховна мета уроку: виховувати інтерес до знань, до предмета,
наполегливість, кмітливість інтерес до роботи з комп'ютерною
технікою.
• Мета проведення уроку: бесіди, інтерактивна вправа,
проблемно-пошукова ситуація.
Хід уроку:
• 1.Організаційна частина(рапорт,з'ясування причин відсутності
учнів). Поділ класу на групи, для досягнення конкретного
навчального результату.
• 2. Мотивація (оголошення теми, мети та завдання уроку)
Ми з вами вже вивчили об’єми тіл обертання. І, як ви вже
знаєте, на наступному уроці вам треба буде виконати тематичну
контрольну роботу.
Сьогодні ми повторимо весь необхідний для цього матеріал.
Урок планую провести за інтерактивною технологією
“Мікрофон”“Асоціативний кущ”, робрта в групах.
Кредо інтерактивного навчання:
Скажи мені - і я забуду,
Покажи мені - і я запам'ятаю,
Дай мені діяти самому - і я навчуся...
Китайська народна мудрість
Очікувані результати:
Після цього уроку учні зможуть:
• представляти в системі теоретичні знання з теми «Об’єм тіл
обертання»,
• методи розв'язування задач;
• володіти методами наукового пізнання (узагальнення та
систематизації, моделювання, аналогією);
• застосовувати набуті знання до вирішення прикладних задач
Інтерактивна вправа.
Учням пропонується об'єднатися в групи відповідно до
кольору картки, які отримали (домашні групи). У “домашніх”
групах учні обмінюються інформацією, проводять
взаємоопитування, розв'язують завдання, підготовлені вдома.
• Перша група учнів вивчає питання : “Об’єм циліндра”
• Друга група вивчає питання : Об'єм конуса”
• Третя група вивчає питання : Об'єм зрізаного конуса”
• Четверта група вивчає питання : Об'єм кулі”
ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА
Учитель пропонує учням об'єднатися в групи відповідно до своїх
номерів
Розминка:Розминка:
1.1. , :Згадайте знадобиться, :Згадайте знадобиться
–– :Теорема Піфагора:Теорема Піфагора
– Співвідношення між сторонами і кутами прямокутного трик
2. " " ’ ".Асоціативний кущ на термін Об єм
3. Презентація геометричних тіл на повторення матеріалу
Інтерактивна вправа.
Учитель знову об'єднатися в домашні групи,
учасники яких обмінюються між собою
інформацією,отриманою в “експертних” групах.
• Презентація результатів виконаної роботи : учні “домашніх” груп
по черзі збираються біля дошки і розповідають про свої питання,
дивляться презентації.
• Рефлексія, усвідомлення учням отриманих результатів
досягаються шляхом їх колективного обговорення.
V. Підбиття підсумків.
Закріплення отриманих знань;
Порівняти реальні результати з очікуваними;
Проаналізувати, чому відбулося так чи інакше;
Зробити висновки.
Учитель пропонує учням оцінити свою роботу
на уроці, виставити від 0 до 3 балів за кожний із
критеріїв.
• Я активно працював у групі;
• Я вносив вдалі пропозиції, що були враховані;
• Я допомагав іншим учасникам, заохочував їх до
роботи;
• Я узагальнював думку інших та просував роботу
групи вперед.
• Ви висунули цілком нову ідею, що сподобалася
іншим.
• VI. Домашнє завдання:
• С. Фурса “Основи споживчих знань ” стор. 98-137
Виконання уроку
Виконання уроку

Contenu connexe

Tendances

Структура уроків різних типів у початкових класах
Структура уроків різних типів у початкових класахСтруктура уроків різних типів у початкових класах
Структура уроків різних типів у початкових класахКовпитська ЗОШ
 
"Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів"
"Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів""Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів"
"Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів"ymcmb_ua
 
форми виховної роботи в початковій школі
форми виховної роботи в початковій школіформи виховної роботи в початковій школі
форми виховної роботи в початковій школіСветлана Правдивая
 
Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...
Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...
Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...Електронні книги Ранок
 
методи і форми перевірки о завдання
методи і форми перевірки о завданняметоди і форми перевірки о завдання
методи і форми перевірки о завданняСветлана Правдивая
 
Застосування проблемного навчання на уроках математики
Застосування проблемного навчання на уроках математикиЗастосування проблемного навчання на уроках математики
Застосування проблемного навчання на уроках математикиeduspanpal44
 
Семінар "Вимоги до домашніх завдань"
Семінар "Вимоги до домашніх завдань"Семінар "Вимоги до домашніх завдань"
Семінар "Вимоги до домашніх завдань"tata360
 
416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)
416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)
416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)metashop
 

Tendances (11)

Структура уроків різних типів у початкових класах
Структура уроків різних типів у початкових класахСтруктура уроків різних типів у початкових класах
Структура уроків різних типів у початкових класах
 
41
4141
41
 
презентация вчителя
презентация вчителяпрезентация вчителя
презентация вчителя
 
"Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів"
"Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів""Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів"
"Домашня робота як одна з форм організації навчальної діяльності учнів"
 
форми виховної роботи в початковій школі
форми виховної роботи в початковій школіформи виховної роботи в початковій школі
форми виховної роботи в початковій школі
 
нестардатні уроки
нестардатні урокинестардатні уроки
нестардатні уроки
 
Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...
Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...
Формування природознавчої компетентності четвертокласників на уроках природоз...
 
методи і форми перевірки о завдання
методи і форми перевірки о завданняметоди і форми перевірки о завдання
методи і форми перевірки о завдання
 
Застосування проблемного навчання на уроках математики
Застосування проблемного навчання на уроках математикиЗастосування проблемного навчання на уроках математики
Застосування проблемного навчання на уроках математики
 
Семінар "Вимоги до домашніх завдань"
Семінар "Вимоги до домашніх завдань"Семінар "Вимоги до домашніх завдань"
Семінар "Вимоги до домашніх завдань"
 
416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)
416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)
416f8e3d68f67196f4003c37c503e846 (1)
 

En vedette

Презентація до уроку
Презентація до урокуПрезентація до уроку
Презентація до урокуms5624
 
Презентація власного досвіду мальованої і.с.
Презентація власного досвіду мальованої і.с.Презентація власного досвіду мальованої і.с.
Презентація власного досвіду мальованої і.с.ms5624
 
досвід роботи
досвід роботидосвід роботи
досвід роботиms5624
 
Вітаміни
ВітаміниВітаміни
Вітаміниms5624
 
Вуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організмі
Вуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організміВуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організмі
Вуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організміms5624
 
Риддер – моя родина
Риддер – моя родинаРиддер – моя родина
Риддер – моя родинаirina_klopinska
 
презентация Microsoft power point
презентация Microsoft power pointпрезентация Microsoft power point
презентация Microsoft power pointirina_klopinska
 
Захист вітчизни
Захист вітчизниЗахист вітчизни
Захист вітчизниirina_klopinska
 
Презентація роботи Сосницький Г.Й.
Презентація роботи Сосницький Г.Й.Презентація роботи Сосницький Г.Й.
Презентація роботи Сосницький Г.Й.ms5624
 
оздоровчі системи
оздоровчі системиоздоровчі системи
оздоровчі системиirina_klopinska
 
Презентація
ПрезентаціяПрезентація
Презентаціяms5624
 

En vedette (11)

Презентація до уроку
Презентація до урокуПрезентація до уроку
Презентація до уроку
 
Презентація власного досвіду мальованої і.с.
Презентація власного досвіду мальованої і.с.Презентація власного досвіду мальованої і.с.
Презентація власного досвіду мальованої і.с.
 
досвід роботи
досвід роботидосвід роботи
досвід роботи
 
Вітаміни
ВітаміниВітаміни
Вітаміни
 
Вуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організмі
Вуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організміВуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організмі
Вуглеводи, жири, білки, вітаміни як компоненти їжі, їх роль в організмі
 
Риддер – моя родина
Риддер – моя родинаРиддер – моя родина
Риддер – моя родина
 
презентация Microsoft power point
презентация Microsoft power pointпрезентация Microsoft power point
презентация Microsoft power point
 
Захист вітчизни
Захист вітчизниЗахист вітчизни
Захист вітчизни
 
Презентація роботи Сосницький Г.Й.
Презентація роботи Сосницький Г.Й.Презентація роботи Сосницький Г.Й.
Презентація роботи Сосницький Г.Й.
 
оздоровчі системи
оздоровчі системиоздоровчі системи
оздоровчі системи
 
Презентація
ПрезентаціяПрезентація
Презентація
 

Similaire à Виконання уроку

10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математики10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математикиurvlan
 
інтерактивне навчання математика
інтерактивне навчання математикаінтерактивне навчання математика
інтерактивне навчання математикаolga nikolayvna
 
Інтерактивне навчання математиці
Інтерактивне навчання математиціІнтерактивне навчання математиці
Інтерактивне навчання математиціtetana38
 
конспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 класконспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 класAndrey Goroshko
 
творчий звіт вчителя
творчий звіт вчителятворчий звіт вчителя
творчий звіт вчителяpavlichenko458
 
Проблемне навчання на уроках математики
Проблемне навчання на уроках математикиПроблемне навчання на уроках математики
Проблемне навчання на уроках математикиNataliaGrychko
 
дом завдання
дом завданнядом завдання
дом завданняpolyna19
 
дом завдання
дом завданнядом завдання
дом завданняpolyna19
 
дом завдання
дом завданнядом завдання
дом завданняMlyudochka
 
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...270479
 
нові педагогічні технології
нові педагогічні технологіїнові педагогічні технології
нові педагогічні технологіїorestznak
 
Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)
Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)
Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)Тамила Черепанова
 

Similaire à Виконання уроку (20)

10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математики10437 цикл уроків з математики
10437 цикл уроків з математики
 
інтерактивне навчання математика
інтерактивне навчання математикаінтерактивне навчання математика
інтерактивне навчання математика
 
Інтерактивне навчання математиці
Інтерактивне навчання математиціІнтерактивне навчання математиці
Інтерактивне навчання математиці
 
конспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 класконспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 клас
 
Прогресії у світі Фінансів
Прогресії у світі ФінансівПрогресії у світі Фінансів
Прогресії у світі Фінансів
 
творчий звіт вчителя
творчий звіт вчителятворчий звіт вчителя
творчий звіт вчителя
 
Metodychni rekomendacii
Metodychni rekomendaciiMetodychni rekomendacii
Metodychni rekomendacii
 
Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)
Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)
Розв’язування прикладних задач (із застосуванням визначеного інтеграла)
 
Проблемне навчання на уроках математики
Проблемне навчання на уроках математикиПроблемне навчання на уроках математики
Проблемне навчання на уроках математики
 
Н.І.Боринець. Майстер-клас. Технологія «перевернутого класу» в трудовому навч...
Н.І.Боринець. Майстер-клас. Технологія «перевернутого класу» в трудовому навч...Н.І.Боринець. Майстер-клас. Технологія «перевернутого класу» в трудовому навч...
Н.І.Боринець. Майстер-клас. Технологія «перевернутого класу» в трудовому навч...
 
дом завдання
дом завданнядом завдання
дом завдання
 
дом завдання
дом завданнядом завдання
дом завдання
 
дом завдання
дом завданнядом завдання
дом завдання
 
виступ
виступвиступ
виступ
 
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...
 
нові педагогічні технології
нові педагогічні технологіїнові педагогічні технології
нові педагогічні технології
 
6
66
6
 
pedrada
pedradapedrada
pedrada
 
Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)
Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)
Критичне мислення клуб "Перлина" ( засідання 2)
 
майстер клас лукаш
майстер   клас лукашмайстер   клас лукаш
майстер клас лукаш
 

Dernier

Kryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnen
Kryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnenKryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnen
Kryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnenolha1koval
 
Луцький центр ПТО соціальний проєкт .pptx
Луцький центр ПТО соціальний проєкт .pptxЛуцький центр ПТО соціальний проєкт .pptx
Луцький центр ПТО соціальний проєкт .pptxhome
 
Презентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptx
Презентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptxПрезентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptx
Презентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptxssuserc6cee7
 
критерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdf
критерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdfкритерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdf
критерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdfolha1koval
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
ПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptx
ПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptxПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptx
ПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptxAlexanderSholk
 
Критерії самоцінювання Іноземні мови.pdf
Критерії самоцінювання  Іноземні мови.pdfКритерії самоцінювання  Іноземні мови.pdf
Критерії самоцінювання Іноземні мови.pdfolha1koval
 
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxvitalina6709
 
освітня програма 2023-2024 .
освітня програма  2023-2024                    .освітня програма  2023-2024                    .
освітня програма 2023-2024 .zaskalko111
 
Черкаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверей
Черкаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверейЧеркаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверей
Черкаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверейvitaliyinformatik
 
Роберт Шеклі. Біографія письменника-фантаста
Роберт Шеклі. Біографія письменника-фантастаРоберт Шеклі. Біографія письменника-фантаста
Роберт Шеклі. Біографія письменника-фантастаAdriana Himinets
 

Dernier (15)

Kryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnen
Kryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnenKryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnen
Kryterii otciniuvannia navchalnykh dosiahnen
 
Луцький центр ПТО соціальний проєкт .pptx
Луцький центр ПТО соціальний проєкт .pptxЛуцький центр ПТО соціальний проєкт .pptx
Луцький центр ПТО соціальний проєкт .pptx
 
17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx
17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx
17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx17.04.2024.1.docx
 
Презентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptx
Презентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptxПрезентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptx
Презентація роботи Осипенківської ЗОШ 2023-2024.pptx
 
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
критерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdf
критерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdfкритерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdf
критерії сооцінювання і взаємооцінюваннятехнології.pdf
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
ПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptx
ПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptxПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptx
ПОРТУГАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ В ПЕРШІЙ ТРЕТИНІ хх СТ.pptx
 
Критерії самоцінювання Іноземні мови.pdf
Критерії самоцінювання  Іноземні мови.pdfКритерії самоцінювання  Іноземні мови.pdf
Критерії самоцінювання Іноземні мови.pdf
 
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
 
освітня програма 2023-2024 .
освітня програма  2023-2024                    .освітня програма  2023-2024                    .
освітня програма 2023-2024 .
 
Черкаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверей
Черкаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверейЧеркаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверей
Черкаський художньо-технічний коледж оголошує про день відкритих дверей
 
Роберт Шеклі. Біографія письменника-фантаста
Роберт Шеклі. Біографія письменника-фантастаРоберт Шеклі. Біографія письменника-фантаста
Роберт Шеклі. Біографія письменника-фантаста
 
17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx
17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx
17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx17.04.2024.2.docx
 

Виконання уроку

  • 1. Методична розробка уроку з предмету “ Геометрія. ” Тема:Узагальнення та систематизація матеріалу з теми «Об’єми тіл обертання» Викладач І категорії, НЦПО Ганжа А.Г.
  • 2. ТИП УРОКУ : узагальнення та систематизація знань,умінь, навичок. • Навчальна мета уроку: Вчити учнів вільно володіти геометричними термінами, узагальнити та систематизувати знання учнів з теми; перевірити знания основних формул теми та вміння застосовувати їх для розв'язування задач • .Розвиваюча мета уроку: розвивати творчі здібності учнів, їхнє логічне мислення; розвивати здатність самостійно мислити. • Виховна мета уроку: виховувати інтерес до знань, до предмета, наполегливість, кмітливість інтерес до роботи з комп'ютерною технікою. • Мета проведення уроку: бесіди, інтерактивна вправа, проблемно-пошукова ситуація.
  • 3. Хід уроку: • 1.Організаційна частина(рапорт,з'ясування причин відсутності учнів). Поділ класу на групи, для досягнення конкретного навчального результату. • 2. Мотивація (оголошення теми, мети та завдання уроку) Ми з вами вже вивчили об’єми тіл обертання. І, як ви вже знаєте, на наступному уроці вам треба буде виконати тематичну контрольну роботу. Сьогодні ми повторимо весь необхідний для цього матеріал.
  • 4. Урок планую провести за інтерактивною технологією “Мікрофон”“Асоціативний кущ”, робрта в групах. Кредо інтерактивного навчання: Скажи мені - і я забуду, Покажи мені - і я запам'ятаю, Дай мені діяти самому - і я навчуся... Китайська народна мудрість Очікувані результати: Після цього уроку учні зможуть: • представляти в системі теоретичні знання з теми «Об’єм тіл обертання», • методи розв'язування задач; • володіти методами наукового пізнання (узагальнення та систематизації, моделювання, аналогією); • застосовувати набуті знання до вирішення прикладних задач
  • 5. Інтерактивна вправа. Учням пропонується об'єднатися в групи відповідно до кольору картки, які отримали (домашні групи). У “домашніх” групах учні обмінюються інформацією, проводять взаємоопитування, розв'язують завдання, підготовлені вдома. • Перша група учнів вивчає питання : “Об’єм циліндра” • Друга група вивчає питання : Об'єм конуса” • Третя група вивчає питання : Об'єм зрізаного конуса” • Четверта група вивчає питання : Об'єм кулі”
  • 6. ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА Учитель пропонує учням об'єднатися в групи відповідно до своїх номерів Розминка:Розминка: 1.1. , :Згадайте знадобиться, :Згадайте знадобиться –– :Теорема Піфагора:Теорема Піфагора – Співвідношення між сторонами і кутами прямокутного трик 2. " " ’ ".Асоціативний кущ на термін Об єм 3. Презентація геометричних тіл на повторення матеріалу
  • 7. Інтерактивна вправа. Учитель знову об'єднатися в домашні групи, учасники яких обмінюються між собою інформацією,отриманою в “експертних” групах. • Презентація результатів виконаної роботи : учні “домашніх” груп по черзі збираються біля дошки і розповідають про свої питання, дивляться презентації. • Рефлексія, усвідомлення учням отриманих результатів досягаються шляхом їх колективного обговорення. V. Підбиття підсумків. Закріплення отриманих знань; Порівняти реальні результати з очікуваними; Проаналізувати, чому відбулося так чи інакше; Зробити висновки.
  • 8. Учитель пропонує учням оцінити свою роботу на уроці, виставити від 0 до 3 балів за кожний із критеріїв. • Я активно працював у групі; • Я вносив вдалі пропозиції, що були враховані; • Я допомагав іншим учасникам, заохочував їх до роботи; • Я узагальнював думку інших та просував роботу групи вперед. • Ви висунули цілком нову ідею, що сподобалася іншим. • VI. Домашнє завдання: • С. Фурса “Основи споживчих знань ” стор. 98-137