Ce diaporama a bien été signalé.

Nie potrzebujesz sniegu, aby uzyc opon zimowych

0

Partager

Chargement dans…3
×
1 sur 5
1 sur 5

Plus De Contenu Connexe

Nie potrzebujesz sniegu, aby uzyc opon zimowych

  1. 1. NIE POTRZEBUJESZ ŚNIEGU, ABY UŻYĆ OPON ZIMOWYCH
  2. 2. NIE POTRZEBUJESZ ŚNIEGU, ABY UŻYĆ OPON ZIMOWYCH • Większość ludzi czeka na nadejście zimy, zanim przejdzie na opony zimowe. Nie zdają sobie sprawy z tego, że opony, które obecnie mają na swoim pojeździe, mogą mieć gorsze wyniki, jeśli są używane w różnych warunkach pogodowych, do których są przeznaczone. Jeśli mieszanka gumy opony nie jest przeznaczona do pracy w niskich temperaturach, staje się coraz trudniejsza wraz ze spadkiem temperatury. Twarda opona nie będzie w stanie dopasować się do powierzchni i stworzyć niezbędną trakcję potrzebną do przesunięcia pojazdu do przodu i umożliwienia jego zatrzymania.
  3. 3. NIE POTRZEBUJESZ ŚNIEGU, ABY UŻYĆ OPON ZIMOWYCH • Nie czekaj na nadejście śniegu, przejdź na opony zimowe, gdy tylko temperatura spadnie prawie do zera. Dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie prowadzić samochód i być gotowy na śnieg, kiedy w końcu dotrze. Unikanie wypadków wiąże się z ostrożnością i gotowością, ostrożnością i dostosowaniem prędkości do warunków, takich jak pogoda i widoczność. Podczas zimnych i ciemnych zimowych nocy ważne jest, aby pozostawić wystarczająco dużo miejsca, aby można było całkowicie zatrzymać samochód bez wypadku.
  4. 4. NIE POTRZEBUJESZ ŚNIEGU, ABY UŻYĆ OPON ZIMOWYCH • Więcej informacji na temat opon zimowych można znaleźć na stronie: www.nokiantyres.pl
  5. 5. NIE POTRZEBUJESZ ŚNIEGU, ABY UŻYĆ OPON ZIMOWYCH

×