Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Prochain SlideShare
What to Upload to SlideShare
What to Upload to SlideShare
Chargement dans…3
×
1 sur 6

Opony zimowe zwiekszaja bezpieczenstwo dla ciebie i twoich

0

Partager

Télécharger pour lire hors ligne

Odpowiednie opony poprawiają bezpieczeństwo wszystkim w Twoim samochodzie, ale także innym samochodom, które są w pobliżu. Właściwe opony zimowe są bardzo ważne dla Twojego bezpieczeństwa jazdy, ponieważ decydują o tym, jak dobrze będziesz mógł pozostać na drodze, jak krótka będzie droga hamowania oraz jaka będzie przyczepność i kontrola. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać opony, które pasują

https://www.nokiantyres.pl/opony/samochody-osobowe/opony-zimowe/

Opony zimowe zwiekszaja bezpieczenstwo dla ciebie i twoich

  1. 1. OPONY ZIMOWE ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I TWOICH PASAŻERÓW
  2. 2. OPONY ZIMOWE ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I TWOICH PASAŻERÓW • Odpowiednie opony poprawiają bezpieczeństwo wszystkim w Twoim samochodzie, ale także innym samochodom, które są w pobliżu. Właściwe opony zimowe są bardzo ważne dla Twojego bezpieczeństwa jazdy, ponieważ decydują o tym, jak dobrze będziesz mógł pozostać na drodze, jak krótka będzie droga hamowania oraz jaka będzie przyczepność i kontrola. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać opony, które pasują do środowiska, w którym będziesz jeździć. Jeśli mieszkasz w obszarze, który ma kilka miesięcy właściwej zimy, powinieneś dostać odpowiednie opony zimowe, które są zoptymalizowane do tych warunków. Będą musiały zostać zamontowane przed nadejściem zimy, a po zimie zostaną zamienione na opony letnie.
  3. 3. OPONY ZIMOWE ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I TWOICH PASAŻERÓW • Zapewni to najlepszą możliwą przyczepność na wszystkich nawierzchniach zimowych i będzie działać lepiej niż opony letnie, gdy temperatura spadnie poniżej zera stopni, gdzie opony letnie stają się zbyt twarde, aby zapewnić wystarczającą przyczepność, której potrzebujesz do bezpiecznej jazdy. Dlatego musisz upewnić się, że opony zimowe są zamontowane na długo przed rozpoczęciem zimy. Nie musisz czekać na nadejście śniegu, wystarczy, że temperatura w nocy spadnie poniżej zera. Im dłużej zwlekasz ze zmianą, tym większe ryzyko, że pojawi się niespodziewany śnieg. W takim przypadku należy unikać jazdy samochodem i znaleźć alternatywny środek transportu, aby dostać się do miejsca docelowego. Więc jeśli jesteś naprawdę zależny od swojego pojazdu, lepiej jest zmienić tydzień za wcześnie, niż ryzykować złapaniem nieoczekiwanej zmiany pogody. Dotyczy to również powrotu do opon letnich, nie rób tego zbyt wcześnie.
  4. 4. OPONY ZIMOWE ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I TWOICH PASAŻERÓW • Jeśli chodzi o wybór opon zimowych, możesz wybrać opony z kolcami lub bez kolców. Niektóre obszary mogą ograniczać stosowanie opon z kolcami, gdzie musisz jeździć z oponami bez kolców. W takich przypadkach często można wybrać oponę całoroczną, taką jak opona na każdą pogodę, lub oponę sezonową zimową. Sezon jest właściwym wyborem, jeśli będziesz mieć kilka miesięcy odpowiedniej zimy, ponieważ opona na każdą pogodę jest idealna na bardziej nieregularne obszary, na których dobrze jest zawsze być przygotowanym.
  5. 5. OPONY ZIMOWE ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I TWOICH PASAŻERÓW • Więcej informacji na temat opon zimowych można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/
  6. 6. OPONY ZIMOWE ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I TWOICH PASAŻERÓW

×