Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.
Prochain SlideShare
What to Upload to SlideShare
What to Upload to SlideShare
Chargement dans…3
×
1 sur 6

Zbliza siezima wiec zmien opony

0

Partager

Télécharger pour lire hors ligne

Na ten temat napisano wiele artykułów i większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale wciąż co roku ludzie są źle przygotowani na zimę, kiedy nadejdzie. Ludzie bardzo niechętnie przechodzą na opony zimowe zbyt wcześnie, więc czekają na to, a potem zaskoczeni. Prawdą jest, że opony zimowe mają być używane tylko w sezonie zimowym, głównym powodem jest to, że zostały zoptymalizowane pod kątem niskich temperatur i zimowych powierzchni. Mogą obowiązywać przepisy, które sprawią, że opony z kolcami nie powinny być montowane w samochodzie poza określonymi datami.

https://www.nokiantyres.pl/opony/samochody-osobowe/opony-zimowe/

Zbliza siezima wiec zmien opony

  1. 1. ZBLIŻA SIĘ ZIMA, WIĘC ZMIEŃ OPONY
  2. 2. ZBLIŻA SIĘ ZIMA, WIĘC ZMIEŃ OPONY • Na ten temat napisano wiele artykułów i większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale wciąż co roku ludzie są źle przygotowani na zimę, kiedy nadejdzie. Ludzie bardzo niechętnie przechodzą na opony zimowe zbyt wcześnie, więc czekają na to, a potem zaskoczeni. Prawdą jest, że opony zimowe mają być używane tylko w sezonie zimowym, głównym powodem jest to, że zostały zoptymalizowane pod kątem niskich temperatur i zimowych powierzchni. Mogą obowiązywać przepisy, które sprawią, że opony z kolcami nie powinny być montowane w samochodzie poza określonymi datami.
  3. 3. ZBLIŻA SIĘ ZIMA, WIĘC ZMIEŃ OPONY • Ponieważ opony zimowe zostały zoptymalizowane pod kątem niskich temperatur, oznacza to, że wystarczy, aby temperatura spadła przed zmianą. Przy temperaturach poniżej zera stopni Celsjusza opony zimowe osiągają lepsze wyniki niż opony letnie. Powinieneś więc poczekać, aż nadejdzie śnieg, gdy tylko zobaczysz, że nocne temperatury spadną poniżej zera, możesz wymienić opony. Posiadanie opon letnich i próba jazdy w warunkach zimowych wiąże się z niebezpieczeństwem, a mając opony zimowe i cieplejszą pogodę, główną wadą jest nieco wyższe zużycie, ale nie wiąże się to z niebezpieczeństwem. Dlatego z punktu widzenia bezpieczeństwa ważne jest, aby dokonać zmiany wcześniej.
  4. 4. ZBLIŻA SIĘ ZIMA, WIĘC ZMIEŃ OPONY • Wyższe zużycie często wiąże się również z niskim ciśnieniem w oponach lub oponami niskiej jakości, więc wymieniaj opony wcześniej, ale upewnij się, że masz wysokiej jakości opony zimowe, aby zmniejszyć zużycie w czasie jazdy przed zimą. Sprawdź także ciśnienie w oponach, aby zapewnić odpowiednie ciśnienie w oponach, aby zapewnić niskie opory toczenia, a tym samym niskie zużycie. Wysokie opory toczenia również negatywnie wpływają na zużycie paliwa, dlatego należy je sprawdzić. Ciśnienie jest skorelowane z temperaturą, tak więc gdy temperatura spada, ciśnienie w oponach również. Ciśnienie nie będzie więc stałe, co gwarantuje regularną kontrolę ciśnienia w oponach podczas wizyty na stacji benzynowej. • Zmiana opon na zimowe oznacza bezpieczeństwo i osiągi. Chcesz mieć pewność, że możesz bezpiecznie jeździć i pozostać na drodze w zimie. Upewnij się więc, aby zmienić odpowiednio wcześnie, zanim zacznie się zima, aby uzyskać najlepsze wyniki.
  5. 5. ZBLIŻA SIĘ ZIMA, WIĘC ZMIEŃ OPONY • Więcej informacji na temat zmiany opon zimowych na stronie: https://www.nokiantyres.pl/
  6. 6. ZBLIŻA SIĘ ZIMA, WIĘC ZMIEŃ OPONY

×