Ce diaporama a bien été signalé.
Nous utilisons votre profil LinkedIn et vos données d’activité pour vous proposer des publicités personnalisées et pertinentes. Vous pouvez changer vos préférences de publicités à tout moment.

Masöz Eva Hanım Masaj Tavsiye

Masöz Eva Hanım size masaj ve sağlık konusunda tavsiyelerini bu videoda iletiyor. Kısa bir kesit olan bu önerilerin devamı tabii ki gelecek. Faydalı olmasını diler, bilgi ve randevu için telefonundan kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer tam vücut masaj terapisi alıyorsanız, daima masaj terapisinden önce duş almayı ya da en azından ayaklarınızı yıkamayı talep edin. Elleriniz ve ayaklarınız gibi bölgelerde mikroorganizmaların yanı sıra büyük miktarda kir de tutunuyor olabilir, ve ayrıca masaj terapi uzmanınızın ek masaj terapisi için ilk olarak bu bölgeleri ovuşturup sonra da uygulamalarını yüzünüzde konumlandırmasını arzu etmezsiniz.

Egzersizinizin hemen öncesi ve sonrasında vücudunuzun belirli kısımlarınızı kendiniz ovmanız kas dokusu rehabilitasyonu ve ayrıca kan dolaşımı için harikadır. Egzersizden önce, ellerinizle yapacağınız yumruklama hareketleriyle bacaklarınıza kan akışını sağlayın. Egzersizinizi tamamladıktan sonra, kas dokularınızı elinizle ya da sıkı yumruğunuzla içinizden geldiği şekilde ovalayın.

Masöz Eva Hanım:
Tanıtım: https://www.youtube.com/watch?v=iJBV1...
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=NAQAi...
Facebook: https://www.facebook.com/masozeva/
LinkedIn: http://bit.ly/2mXuen8
Slideshare: http://bit.ly/2m6CbZG

#masöz #eva #hanım #istanbul #masaj #terapist #profesyonel

  • Identifiez-vous pour voir les commentaires

  • Soyez le premier à aimer ceci

Masöz Eva Hanım Masaj Tavsiye

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×